Walentynki z sercem miasta

TAGI

Zbliża się najbardziej romantyczny weekend w roku… weekend walentynkowy. W tym roku Walentynki wypadają w środku tygodnia, lecz wielu z nas zacznie obchodzić go już w najbliższy piątek.

Warto rozważyć, czy aby jednym z najlepszych miejsc do świętowania tego szczególnego dla wielu z nas dnia nie będą lokale mieszczące się w sercu Leszna.

Leszczyńska Starówka wiedzie prym w ilości lokali, w którym spędzamy miło czas, a każda osoba która planuje romantyczny wieczór ma z pewnością znajdzie coś szczególnego w ofercie staromiejskich lokali.

Na słodko, czy konkretnie, w myśl zasady, że droga do serca wiedzie przez żołądek 🙂 – jakie Walentynki planujecie w tym roku?

Serdecznie zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc w wybranych miejscach, gdyż chętnych do celebrowania dnia świętego Walentego jest z pewnością więcej niż miejsc.

Jeśli wieczór walentynkowy planują państwo na słodko polecamy kawiarnie Delicje, które zna każde pokolenie leszczynian, klimatyczną kawiarnie Dolce Latte z pysznymi deserami, a dla tych którzy planują słodkości w domowym zaciszu wypieki z jednej z najstarszych piekarnio-cukierni w mieście – cukierni państwa Gawlickich.

Tym wszystkim którzy planują romantyczne kolacje proponujemy rezerwacje w Starówkowych restauracjach, tu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod względem menu jak i możliwości finansowych.

Wieniawa, La Calma, Pocztówka z Wakacji, Figa z makiem, Bułka z Masłem, Figaro, Pizza Hut, Grill u Kasi, Zielona Antresola, Hocho Sushinie sposób wymienić wszystkich restauracji jakie czekają na Państwa z ofertą walentynkową.

Jest też wielu takich, którzy walentynki planują spędzić bardziej rozrywkowo, a jak wiadomo i takich lokali w obrębie starego miasta nie brakuje…

Z pewnością ktoś z spędzi ten wieczór w Pubie Krewnego, w Antidotum, w Cegle, lub Motor Clubie.

Lokali jest tak wiele, że nie sposób wszystkie wymienić. Prosimy w komentarzach dopisać te, które Waszym zdaniem są warte polecenia.

Leszczyńska Starówka to miejsce o najszerszej ofercie gastronomicznej w Lesznie. Zachęcamy serdecznie do spędzenia dnia zakochanych w sercu miasta <3

i życzymy Wszystkim kochanym, kochającym, zakochanym, ukochanym by Walentynki trwały cały rok 😉

Archiwa