Nowy program handlowy Starówki

TAGI

Właśnie wchodzi w życie nowy program handlowy Starówki.

Skomplikowanym językiem ekonomicznym można o nim powiedzieć tak:

Barterowa wymiana reklamowa podmiotów oferujących dobra komplementarne  lub substytucyjne z wykorzystaniem działań programów lojalnościowych.

No to teraz po polsku 🙂

Każdy z nas zna taką sytuację: odwiedziliśmy 20 sklepów i ciągle nie możemy znaleźć tego czego szukamy. Kolczyki nie są dokładnie takie jakich szukaliśmy, bluzka jest prawie taka jak sobie wymarzyliśmy ale to jeszcze nie to, buty nie mają tego odcienia o którym marzymy, sukienka była by idealna gdyby…

Znamy? Znamy.

Oferty sklepów znajdujących się w obrębie Starówki od lat prowadzą ścisłą specjalizację asortymentową. Co więcej właściciele dokładają starań by produkty które oferują były unikalne i dobrej jakości.

Członkowie LSH Starówka od lat polecają swoje sklepy klientom robiącym zakupy w obrębie Starego Miasta.

Działania te zostały sformalizowane i poszerzone na wszystkie punkty handlowe i usługowe mieszczące się w centrum miasta.

Głównym celem programu, jest podniesienie jakości usług oferowanych klientom poprzez doradztwo i udzielanie informacji na temat oferty punktów handlowych i usługowych w sytuacji gdy posiadany asortyment nie zaspakaja potrzeb klienta, lub gdy niezbędny jest zakup dodatku którego sklep nie ma w ofercie.

Udział w programie dla przedsiębiorców jest bezpłatny i może do niego przystąpić każdy przedsiębiorca który prowadzi działalność w obrębie Starówki. Udział w programie nie jest związany z koniecznością przystąpienia do LSH.

Co zyskują mieszkańcy, klienci?

Osoby dokonujące zakupu produktów lub usług w obrębie Starówki przy każdym zakupie u partnera programu otrzymują kupon uprawniający do rabatu od 5% u każdego z partnerów programu. I tak np. kupując buty, otrzymujemy kupon który możemy zrealizować w każdym punkcie oznaczonym naklejką programu Have Fun.

Dodatkowo klienci mogą się spodziewać wartości dodanej do produktów i usług w formie rzetelnych informacji o produktach i usługach w obrębie Starego Miasta.

Liczymy, że wprowadzany nowy standard sprawi, że mieszkańcy Leszna i okolic będą odwiedzać i wspierać rozwój Starówki poprzez systematyczne korzystanie z oferty.

Lista punktów zmienia się każdego dnia, dlatego też proszę przyjąć że każdy punkt oznaczony naklejką bierze udział w akcji.

 

 

 

 

Archiwa